Neohodnoceno

Dárkový poukaz na dámský opasek REDFIR bez monogramu

Dárkový poukaz na dámský opasek REDFIR dle vlastního výběru v dřevěné dárkové krabičce.

Délka opasku: 100 cm

Dárkový poukaz Vám po zakoupení zašleme na Váš e-mail v PDF. Součástí poukazu je unikátní kód na slevu v hodnotě 2290 Kč, která bude odečtena z hodnoty košíku. Tato částka pokrývá cenu jednoho opasku se sponou v dřevěné dárkové krabičce. Přeprava opasku se hradí při nákupu voucheru. Obdarovaný teda neplatí žádné další poplatky, pouze si vybere opasek, který mu odešleme.

Kód z poukazu může být použít jen jednou a je platný po dobu 12 měsíců od zakoupení.

Detailní instrukce včetně kódu jsou součástí poukazu.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Do 24 hodin
2 290 Kč
Kategorie: Dárkové poukazy

Informace o opasku:

Ručně vyrobený opasek z pravé italské hovězinové usně. Opasek je vhodný ke společenskému i volnočasovému oděvu. Lakované hrany a upravený rub zaručují, že nedojde k zabarvení oděvu. Opasek má dekorativné obšití a má vyšší středovou část se zúženými okraji, tzv. bombírované provedení. Useň splňuje všechny atesty na zdravotní nezávadnost. Opasek lze snadno zkrátit díky zaklapávacímu mechanismu spony.

Šířka opasku je 30 mm, síla usně 3,0 - 3,5 mm. Celková délka opasku je 100 cm. S ohledem na umístění zapínacího mechanizmu je opasek vhodný pro obvod pasu maximálně 90 cm. Jestli potřebujete dárkový poukaz na delší opasek, tak nás prosím kontaktujte s individuální poptávkou na info@redfir.cz

Kovové spony jsou vyrobeny ze zinkové slitiny v různých barevných provedeních a povrchových úpravách. Hlavním prvkem je zinek a v drobném množství je obsažen hliník a další prvky. Spony obsahují také malé množství niklu a nemusí být proto vhodny pro osoby s alergií nebo přecitlivělostí na nikl.