O nás

RedFir pásky

RedFir pásky

S čím jsme nebyli spokojeni?

Odjakživa jsme nosili klasické pásky s dírkami a často jsme se potýkali s tím, že nám jednoduše neseděly. Buď byl opasek po zapnutí příliš natěsno nebo naopak volný. Ideální by bylo zapnout jej zrovna uprostřed dírek, což je ovšem nereálné. Pak jsme narazili na opasky bez dírek a okamžitě si je zamilovali.

Rozhodnutí padlo

Problém byl v tom, že se jednalo o pásky dovezené ze zahraničí a zpracování nebylo kvalitní. V nabídce navíc byli pouze černé a hnědé pásky. A tak jsme si řekli, proč tento skvělý produkt nevyrábět v Česku?

RedFir pásky

RedFir pásky

RedFir pásky

RedFir pásky

Zrození REDFIR

Založili jsme si značku REDFIR, která je kombinací příjmení našich předků a po přibližně roce příprav jsme spustili prodej našich pásků. Jsou ručně vyráběné v České republice, v dílně s 27letou tradicí kožedělné výroby. K výrobě jsou používány pouze vybrané italské hovězinové usně.

První (k)roky

Již během prvních let našeho působení se nám podařilo o kvalitě našich pásků přesvědčit stovky zákazníků v Česku a na Slovensku a pásky REDFIR se staly synonymem stylu a kvality.

RedFir pásky

RedFir pásky

RedFir pásky

RedFir pásky

Další vývoj

Věděli jsme, že našim zákazníkům můžeme nabídnout více kvalitních a stylových doplňků a rozhodli jsme se tak pustit do výroby nových produktů. Všechny je spojuje lokální výroba v Česku a bezkompromisní kvalita materiálů a zpracování.