Doprava a platba

DOPRAVA

V České republice si můžete zvolit kurýrní službu GLS anebo stále populárnější Zásilkovnu. Při dopravě na Slovensko je možné využít Zásilkovnu. Doprava všech našich produktů je na území obou zemí zdarma bez ohledu na celkovou cenu objednávky.

Osobní odběr je po předchozí domluvě také možný. Odběrné místo je na Praze 17 - Řepy. Přesné místo a čas předání zboží je potřebné domluvit vždy individuálně. Na adrese našeho sídla Michelská 886/43, 141 00 Praha 4 - Michle nemáme skladové prostory a proto ani není možné Vaší objednávku na této adrese převzít.

Přesný termín doručení závisí také od typu platby a skladové dostupnosti konkrétního zboží. Obecně ale zboží, které je dostupné skladem, obdržíte ve většině případů do 3 pracovních dnů po zaplacení. 

Logo_neg_315x128_RGB-download-35140  Zasilkovna_logo_WEB_nove

 

PLATBA

Při doručení v České republice můžete platit dobírkou, převodem, online platební kartou nebo online bankovním převodem. Při platbě na dobírku po Vás bude přepravce nebo zaměstnanci výdejny vyžadovat uskutečnění platby za zboží plus poplatek za platbu dobírkou 30 Kč. V závislosti od zvoleného přepravce můžete využít platby kartou, případně platit jenom v hotovosti. O možných formách úhrady Vás bude včas informovat zvolený přepravce. Při doručení na Slovensko můžete platit online platební kartou nebo online bankovním převodem.

payments