Doprava a platba

DOPRAVA

V České republice si můžete zvolit doručení na výdejní místo Zásilkovny nebo doručení přímo na Vaši adresu. Při dopravě na Slovensko je zatím možné využít pouze doručení na výdejní místo Zásilkovny. Doprava všech našich produktů je na území obou zemí zdarma bez ohledu na celkovou cenu objednávky.

Osobní odběr je po předchozí domluvě také možný. Odběrné místo je na Praze 17 - Řepy. Přesné místo a čas předání zboží je potřebné domluvit vždy individuálně. Na adrese našeho sídla Michelská 886/43, 141 00 Praha 4 - Michle není možné Vaší objednávku převzít.

Přesný termín doručení závisí také od typu platby (v případě platby převodem zboží odesíláme až po přijetí platby), charakteru produktu (standardní nebo zakázková výroba) a skladové dostupnosti konkrétního zboží. Obecně ale zboží, které je dostupné skladem, obdržíte ve většině případů do 3 pracovních dnů od objednání. 

 

PLATBA

Při nákupu můžete platit dobírkou, převodem, online platební kartou nebo online bankovním převodem. Při platbě na dobírku po Vás bude přepravce nebo zaměstnanci výdejny vyžadovat uskutečnění platby za zboží plus poplatek za platbu dobírkou 30 Kč v České republice a 1,50 EUR na Slovensku. V závislosti od zvoleného přepravce můžete využít platby kartou, případně platit jenom v hotovosti. O možných formách úhrady Vás bude včas informovat zvolený přepravce. 

Při doručení v České republice platíte v měně CZK a při doručení na Slovensko v měně EUR.