Proč REDFIR

REDFIR je česká společnost, která nabízí automatické pásky bez dírek, ručně vyráběné v České republice z prémiové italské kůže. Naši filozofii definuje slogan "Komfort je k nezaplacení" a naším posláním je přinášet pohodlí všem lidem, kteří nosí opasky, a to prostřednictvím vysoce kvalitních, ručně vyráběných opasků, které jsou vyráběny v dílně s 30-letou tradicí výroby kůže přímo v Česku. Objevte hlavní výhody opasků REDFIR:

DSC09867

Přesné zapínání

Klasické opasky mají zpravidla kolem 5 dírek s větším rozestupem. Opasky REDFIR mají všitý plastový mechanismus s rozestupem mezi pozicemi 6 mm, díky čemuž je nastavení přesnější a umožní celkově 38 možností zapnutí pásku. Pokud Vaše váha kolísá, nebo naopak držíte dietu, opasky REDFIR jsou pro Vás ideální řešení!

Dlouhá životnost

Jelikož opasek REDFIR nemá dírky ani klasickou sponu, nedochází při jeho nošení k roztahování dírek či jinému ohýbání, lámání nebo přetrhnutí opasku. Proto Vám opasek REDFIR vydrží déle než běžný pásek s dírkami na jaký jste zvyklí. Navíc jsou při výrobě použity velmi kvalitní italské hovězinové usně, díky kterým Vám opasky vydrží ještě déle.

DSC09877

DSC09913

Vyměnitelné spony

Spony můžete mezi opasky snadno měnit. Můžete u nás zakoupit buďto jednotlivé spony i opasky, nebo kompletní sety. To Vám přináší mnoho možností jak opasek kombinovat se svým outfitem.

Jedna velikost

Opasky REDFIR dodáváme standardně v délce 120 cm pro pány (vhodné pro obvod pasu do maximálně 110 cm) a 100 cm pro dámy (vhodné pro obvod pasu do 90 cm) . Po zakoupení si opasek odstřihnutím přebytečné části upravíte přímo na míru. Potřebujete delší opasek? Napište nám svoje rozměry a my Vám pošleme individuální nabídku opasků na míru.

DSC09930

 

Podívejte se na naši nabídku pánských opasků nebo dámských opasků. Věříme, že si z našeho sortimentu opasků a spon dokáže vybrat téměř každý. Jestli máte jinou představu a nenašli jste u nás přesně to co hledáte, tak nám napište a my Vám uděláme nabídku na zakázkovou výrobu.

Postupně jsme k našim páskům přidali i další kvalitní a stylové doplňky. Všechny je spojuje lokální výroba v Česku a bezkompromisní kvalita materiálů a zpracování. Naše opasky si tak již můžete sladit i s dalšími doplňky naší značky.