Dárkový poukaz na pánský opasek REDFIR s ražbou monogramu nebo extra délkou

Neohodnoceno

Dárkový poukaz na opasek REDFIR dle vlastního výběru v dřevěné dárkové krabičce, s ražbou monogramu nebo extra délkou.

Délka opasku: 120 cm

Extra délka: 150 cm

Dárkový poukaz Vám po zakoupení zašleme na Váš e-mail v PDF. Součástí poukazu je unikátní kód na slevu v hodnotě 3670 Kč, která bude odečtena z hodnoty košíku. Tato částka pokrývá cenu jednoho opasku s monogramem nebo v extra délce v dřevěné dárkové krabičce. Přeprava opasku se hradí při nákupu voucheru. Obdarovaný teda neplatí žádné další poplatky, pouze si vybere opasek, který mu odešleme.

Kód z poukazu může být použít jen jednou a je platný po dobu 12 měsíců od zakoupení.

Detailní instrukce včetně kódu jsou součástí poukazu.

Dostupnost Do 24 hodin
Můžeme doručit do:
21.5.2024
3 580 Kč
Dárkový poukaz na pánský opasek REDFIR s ražbou monogramu nebo extra délkou
Neohodnoceno
poukaz 2590 s monogramom alebo extrra délkou
Doprava zdarma

Informace o opasku:

Ručně vyrobený opasek z pravé italské hovězinové usně. Opasek je vhodný ke společenskému i volnočasovému oděvu. Lakované hrany a upravený rub zaručují, že nedojde k zabarvení oděvu. Opasek má dekorativné obšití a má vyšší středovou část se zúženými okraji, tzv. bombírované provedení. Useň splňuje všechny atesty na zdravotní nezávadnost. Opasek lze snadno zkrátit díky zaklapávacímu mechanismu spony.

Šířka opasku je 35 mm, síla usně 3,0 - 3,5 mm. Celková délka opasku je 120 cm. S ohledem na umístění zapínacího mechanizmu je opasek vhodný pro obvod pasu maximálně 110 cm

Kovové spony jsou vyrobeny ze zinkové slitiny v různých barevných provedeních a povrchových úpravách. Hlavním prvkem je zinek a v drobném množství je obsažen hliník a další prvky. Spony obsahují také malé množství niklu a nemusí být proto vhodny pro osoby s alergií nebo přecitlivělostí na nikl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: