Novinky

Dárek, díky kterému bude poslušný celý rok

Dárek, díky kterému bude poslušný celý rok

Přemýšlíte, čím obdarovat svého drahého, abyste si ho pěkně uvázali, ale zároveň mu dopřáli dostatek svobody na to, aby se nevzpouzel? Máme pro vás skvělý tip na dárek, který má víc využití, než by se na první pohled mohlo zdát.

Hned na úvod prozradíme, co je tím tajemným dárkem. Na první pohled vypadá úplně nevinně: kožený opasek REDFIR bez dírek. Pokud jej svému miláčkovi předáte v efektní dřevěné krabičce s úsměvem naivní školačky a následným šibalským mrknutím, dostanete ho do kolen už tím. A to ještě neví, co všechno jej čeká…

co jej čeká

Rozhodně trvejte na tom, ať si opasek rovnou vyzkouší. Samozřejmě mu s tím láskyplně pomozte a pečlivě se ujistěte, že mu dobře sedí. Pásek lze v případě potřeby snadno zkrátit a automatickou sponu znovu nasadit. Jde to rychle a to je dobře, protože vám i díky tomu zbyde dost času na jiné věci.

Například můžete svému partnerovi ukázat, jak snadno se opasek sundává. Jak s ním nemusíte pracně zápolit, protože unikátní mechanismus povolí bez nesnází a rozepnout pásek je záležitost okamžiku.

pozice

Díky až 38 pozicím pro zapnutí místo klasických pár dírek bude opasek REDFIR vašemu drahému vždy perfektně sedět. A to nejen kolem pasu. Zkuste jím například spoutat muži ruce za zády. Už se nemůže bránit a možná si to i tajně přál. K čemu by teď stejně opasek potřeboval, když už má kalhoty dole?

I v době, kdy zrovna nejste spolu, mu vás bude jeho nový opasek připomínat. Můžete mu na něj nechat dokonce vyrazit monogram, datum vašeho seznámení nebo tajnou šifru, jejíž významu budete rozumět jen vy dva. Pokaždé, když ji uvidí, vzpomene si na vás a nebude se moci dočkat, až budete zase sami.

vôňa kože

Vůně pravé kůže dělá s člověkem divy. Nebuďte proto překvapení, až vám partner bude chtít oplatit svázání rukou nebo uskutečnit nějaký jiný zajímavý nápad. Je jen na vás, co mu dovolíte. REDFIR má kromě opasků v nabídce také další módní doplňky jako jsou peněženky nebo pouzdra na karty. Rozhodně je z čeho vybírat pro další narozeniny nebo Vánoce. 

Ale samozřejmě pouze v tom případě, že si to váš drahý zaslouží a nebude zlobit. :)


 

Tipy na osvědčené dárky pro muže, které potěší

Tipy na osvědčené dárky pro muže, které potěší

Vybrat dokonalý dárek pro pány může být oříšek. Ať už je to váš partner, táta, bratr nebo kamarád, vždy chcete zaujmout a udělat radost. Jenže pánové mohou být hůře odhadnutelní, co se týče jejich nároků. Máme však pro vás několik nápadů, díky kterým budete mít úspěch.

Kožený automatický pásek, co vždy padne jako ulitý

Ačkoli se může zdát, že opasek je běžný dárek, s těmi od REDFIR to tak rozhodně není. Tyto luxusní kožené opasky navržené tak, aby padly každému, jsou opravdovým skvostem mezi doplňky. Ať už je to díky mechanismu zapínání s 38 pozicemi místo klasických pár dírek nebo variabilní délce, kterou si každý může snadno upravit, pásek od REDFIR je tím nejlepším dárkem pro každého muže. Tyto automatické opasky bez dírek jsou vyrobeny z kvalitní kůže přímo v České republice.

ulitý

Personalizovaný dárek

Opasek můžete nechat jak je, nebo mu dodat osobní punc. Srdci obdarovaného pak bude ještě bližší. Na špičku pásku nechte vyrazit monogram, krátký nápis, datum nebo symbol. Pásek REDFIR s úpravou na míru se stane krásným dárkem k narozeninám, Vánocům, ale třeba i k výročí nebo k dalším významným událostem.

Zakázková výroba REDFIR2

Jste dva, jste pár

Pokud chcete dát všem jasně najevo, že patříte ke svému miláčkovi nebo že jste tátova princezna, pořiďte si opasek také –⁠ v barevně sladěné kombinaci nebo rovnou v dámské verzi svého pánského protějšku. Je to drobnost, která udělá radost vám oběma.

pár

Začněte opaskem, pokračujte sponami

Spony pásků REDFIR jsou vyměnitelné. Stačí rozepnout, nackvaknout jinou a hned má opasek nový styl podle nálady, příležitosti nebo outfitu. Díky tomu se muž nikdy nemusí vzdát svého oblíbeného pohodlného doplňku, ale jen jej osvěží novou přezkou. Kdykoli je možné objednat samostatnou sponu, pásek nebo hotový opasek v některé z nejoblíbenějších kombinací. A vy tak vždy máte inspiraci na dárky.

Opasky jsou navíc vkusně zabalené v látkovém pytlíku a kartonové krabičce. Pro náročnější je možnost zvolit dřevěnou dárkovou krabičku, která sklízí úspěch u mnoha spokojených zákazníků a skvěle slouží pro ukládání pásku.

opasok plus spona_1

Otevřete skříňku plnou doplňků

Značka REDFIR se nezastavuje jen u opasků. Pro muže, kteří se rádi obklopují kvalitou a stylem, má široký výběr doplňků. A vám nabízí spoustu možností pro jeho další narozeniny.

Minimalistické kožené peněženky, hedvábné kravaty, s opasky sladěná kožená pouzdra na karty, na brýle a dokonce i pouzdra na panáky jsou jen některé z nabídky. To vše s jedním společným jmenovatelem: dokonalá kvalita a precizní zpracování zručnými českými řemeslníky.

Když přijde čas na výběr dárku pro muže, mějte na paměti, že nejde jen o věc samotnou, ale i o projev vaší péče a pozornosti. U REDFIR najdete kožené opasky a doplňky, které mají charakter, kvalitu a styl, který potěší všechny pány. Překvapte je dárkem, který zdůrazní jejich mužnost a zároveň potěší jejich smysl pro prvotřídní výrobky z poctivé kůže.

doplnky_1

Jak trefit správnou velikost při nákupu dárku?

Jak trefit správnou velikost při nákupu dárku?

Vybrat padnoucí doplňky, oblečení nebo obuv může být občas boj. Koneckonců, kdo se občas neptá sám sebe: Jakou mám vlastně velikost? A co teprve, když chcete koupit dárek pro někoho jiného… Naštěstí existuje řešení, které tuto zapeklitou situaci řeší.

Poradíte si díky unikátním koženým opaskům REDFIR. Ano, slyšíte správně. Tyto české opasky jsou navrženy tak, že padnou každému. Jejich mechanismus zapínání má mezi celkem 38 pozicemi pro zapnutí rozestupy pouhých 6 mm. A tak opasek pohodlně sedí, ať už je pas nositele jakékoli aktuální velikosti.

Gergely Photo_00142

Délka, kterou lze snadno upravit

Nejenom zapínání, ale i délka opasků REDFIR je variabilní. Standardní rozměr si každý může během jedné minuty zkrátit podle svých potřeb. Jde to snadno a dárku to přidá další hodnotu. Stačí jednoduše zvolit model, zakoupit ho, a při předání jako třešničku na dortu nechat obdarovaného, aby si pásek vlastnoručně upravil tak, aby mu dokonale seděl.

skracovanie opasku

Extra rozměr pro extra styl

Máte kamaráda nebo příbuzného, který má trochu víc toho šarmu? Žádný problém! REDFIR má míru na každého a nabízí možnost zakoupit i extra délku. Už žádné vyrážení dalších dírek do opasku nebo natržení těch stávajících kvůli přílišnému napětí. Pásek tím pádem vydrží bez poškození mnohem déle než běžný pásek. Navíc jsou při ruční výrobě použity velmi kvalitní italská hovězinová useň, díky níž zůstane krásný roky.

extra delka

Další tipy pro výběr správné velikosti oblečení a doplňků

Možná budete k opasku vybrat ještě něco dalšího. Třeba elegantní doplněk nebo nadčasový kousek oblečení. Trefit správnou velikost ale může být výzvou. Máme pro vás několik triků, jak si snadno poradit.

  1. Zkuste tabulky velikostí. Většina značek poskytuje vzorové tabulky velikostí, které vám pomohou najít tu padnoucí. Zkuste změřit nějaké oblečení dané osoby, když to bude možné udělat nenápadně, například odložený svetr na opěradle židle. Získané míry porovnejte s rozměry uvedenými v tabulce.
  2. Podívejte se na hodnocení. Uživatelské recenze jsou skvělým způsobem jak zjistit, jaké jsou reálné zkušenosti s daným kouskem oděvu nebo doplňku. Lidé často komentují, zda daná věc velikostně odpovídá nebo je lepší objednat o číslo větší či menší kus, a podle toho se můžete orientovat.
  3. Zkuste na sobě. Pokud je to možné, vyzkoušejte si věc sami na sobě. Jestliže víte, že má dotyčný přibližně o dvě velikosti víc než vy, může to být další způsob, jak zjistit, jestli darované dobře oblečení padne.
  4. Zeptejte se. V kamenných i online obchodech jsou k dispozici prodavači a asistentky, kteří vám ohledně velikosti poradit. Nebojte se je oslovit.
  5. Zvolte univerzální střihy. Při výběru dárku upřednostněte kousky se střihy, které sedí více postavám. Sníží to riziko nespokojenosti z nesprávně vybrané velikosti.

dar

Opasek jako nejlepší dárek pro každého

Pokud si stále nejste jistí správnou velikostí, vsaďte na už zmiňované opasky. S těmi od REDFIR se už nemusíte stresovat. Kvalitní kožený opasek potěší muže i ženy a je krásným doplňkem outfitu. Výhodou je i to, že si jej lze přizpůsobit tak, aby byl úplně dokonalý.

Opasky REDFIR jsou zároveň elegantně zabalené v látkovém pytlíku a kartonové krabičce. Pro náročnější je možnost zvolit dřevěnou dárkovou krabičku, která působí velmi efektně při předání a výborně slouží pro ukládání pásku.

Pokud budete chtít opasek vylepšit ještě něčím dalším, můžete k němu přiložit vyměnitelnou sponu, aby měl obdarovaný na výběr, kterou si bude zrovna chtít nasadit. Přehození spony je rychlé a jednoduché a rozšíří kombinovatelnost opasku s různými outfity.

6 spon

S opasky od REDFIR je zvolit správnou velikost hračka!

Díky promyšlenému designu a možnosti snadné úpravy délky máte otázku správné velikosti navždy vyřešenou. Trefit tu špatnou se totiž prostě nedá. 

A pokud ještě stále váháte, mrkněte na recenze. I z nich vyplývá, že se opasky REDFIR často kupují jako dárek –⁠ třeba s vyraženým monogramem na míru.

Kolik stojí kvalitní kožený opasek?

Kolik stojí kvalitní kožený opasek?

Proč některé pásky vydrží krásné po mnoho let i při intenzivním používání a jiné se za půl roku nedají nosit? Proč se v jednom cítíte jak ve vězení a nemůžete se dočkat, až jej večer sundáte, zatímco jiný vám perfektně sedí celý den? Zjistěte, co vše ovlivňuje cenu opasku a jak se to promítne na vaší spokojenosti s jeho nošením.
 
Co vše se promítá do ceny opasků REDFIR?
Uvádíme pětici těch nejzásadnějších faktorů, které vstupují do hry právě u našich produktů. Našli bychom jich i více, ale pro vytvoření si vlastního obrázku je tento základní výčet dostačující.
 
1. Lokální ruční výroba v Česku
 
Opasky REDFIR pochází od řemeslníků z tuzemské dílny s téměř 30letou tradicí kožedělné výroby. Zde se řeže spodní i vrchní lícová kožená vrstva opasku do příslušného tvaru, vysekává prostor pro všití zoubkového mechanismu a jednotlivé vrstvy se důkladně lepí dohromady. Následuje jednoduché nebo dvojité obšití po obvodu opasku, lakování i leštění jeho hran, aby byly hladké a estetické, a kompletace se sponou a dalšími díly.

Produkty si na rozdíl od některých známých prodejců nenecháváme šít ani v Číně nebo Vietnamu, ani v jiných cizích zemích. Koupí opasků REDFIR proto podpoříte tuzemskou ekonomiku, stejně jako to děláme my, když u českých firem odebíráme krabičky na naše opasky. Textilní sáčky pocházejí ze zdejší lokální chráněné dílny.

malí sačok

2.Prvotřídní kůže

Pásky šijeme z prémiové kůže „top grain leather“, což není pravidlem ani u renomovaných zahraničních značek. Běžné označení „genuine leather“ znamená pouze to, že materiál obsahuje nějaký podíl zvířecí kůže. Ve skutečnosti nevypovídá ani o kvalitě jí samotné, ani o kvalitě výrobku. Většinou se vyrábí průmyslově ze zbytků kůží, které se rozemelou na drť a slepí pojivem. Více si můžete přečíst v článku Není kůže jako kůže.

Pečlivě vybraná kůže u nás prochází precizním zpracováním tak, aby byl opasek při nošení komfortní a přitom pevný a odolný, měl typickou příjemnou vůni kůže a elegantní nadčasový vzhled.

victory do blogu

3. Žádné vytahané dírky, praskliny nebo deformace

Naše opasky leccos vydrží nejen díky prvotřídnímu materiálu, ale zároveň kvůli speciálnímu automatickému mechanismu zapínání. Absence klasických dírek zabraňuje vzniku nevzhledného opotřebení a míst náchylných ke zlomení. 

Investice do opasku REDFIR je dlouhodobě výhodná, protože vám v té nejlepší formě vydrží desítky let a není třeba brzy kupovat nový kvůli poškození. Dobrá zpráva je, že vám díky minimálním rozestupům mezi jednotlivými pozicemi zapínání pásek padne, i pokud vaše váha zakolísá

noir do blogu

4.Vyměnitelné spony

Možná vás napadne, že s postupem času vás může zvolený model omrzet. I na toto máme řešení. Nejvýraznějším prvkem opasku je spona a tu můžete snadno dočasně nebo natrvalo vyměnit za jinou. Je to tak jednoduché, že ji zvládnete odejmout a opět dát zpět i při kontrole na letišti. 

Libovolné kombinace přináší mnoho možností pro slazení s celkovým outfitem. V naší nabídce najdete ploché spony v barvách různých kovů a nechybí ani varianta s klasickým vzhledem.

uniq predloha pánska

5. Konfigurátor a možnosti personalizace

Také máte rádi, když si můžete produkt vyladit podle vlastních představ? My ano, a proto jsme pro vás připravili konfigurátor opasků. Díky němu si můžete sestavit vlastní model. Vyberte si barvu kožené části, zvolte design spony a podle vašeho přání hotový produkt zabalíme do kartonové nebo dřevěné dárkové krabičky.

Opasek si můžete sami navrhnout, přidat extra délku nebo nechat personalizovat reliéfní ražbou monogramu na úzkém konci opasku. Ke každému pásku K opaskům si můžete vybrat sladěné doplňky jako peněženky, pouzdra na karty nebo pouzdra na panáky.

doplnky

… Tímto výčtem benefitů nekončíme

Nabízíme také individuální přístup a špičkový zákaznický servis. Naši klienti obvykle neskončí jen u jednoho nákupu. Přesvědčte se o tom sami a prohlédněte si recenze nebo se rovnou staňte naším váženým zákazníkem a vyberte si svůj krásný nový opasek.

V REDFIR vám nabízíme prvotřídní opasky z poctivé kůže a s pečlivým ručním zpracováním, na nichž je pro vaše pohodlné nošení promyšlený každý detail. Každý krok výroby našich doplňků s sebou nese odpovídající náklady. Výslednou cenu opasku tedy z podstaty věci není v našich silách sladit s představou úplně každého zákazníka. 

Pokud jste však příznivci kvalitně odvedené práce, nadčasového designu a produktů, které vydrží spolehlivě sloužit dlouhé roky, věříme, že jejich cenu shledáte nejen relevantní, ale že budete možná dokonce i příjemně překvapeni