Návod

Zapínání, rozepnínání a zkrácení opasků REDFIR je velmi intuitivní a jednoduché, posuďte sami.

Zapínání/rozepínání

1. Opasek s připnutou sponou si provlečte přes poutka kalhot a utáhněte vsunutím kožené části do spony. Díky magnetickému mechanismu spony lze opasek jednoduše utahovat, ale bez použití pojistky se nerozepne.

1

 


2. Pro rozepnutí opasku zatáhněte levou rukou pojistku na spodní straně opasku směrem od sebe. Zároveň pravou rukou vytáhněte koženou část opasku ven ze spony.

odopínanie opasku

 

Zkrácení

1. Oblečte si kalhoty a utáhněte si opasek REDFIR. Pokud Vám opasek délkově vyhovuje, není třeba dělat žádné dodatečné úpravy. Může se však stát, že opasek bude dlouhý, v takovém případě je potřeba jej zkrátit dle následujícího návodu.

too long

 


2. Změřte si délku přebytečné části opasku. Ideální délka opasku je taková, aby špička opasku přečnívala několik centimetrů za přední poutko kalhot.

meranie

 


3. Otevřete na sponě upevňovací mechanismus - pokud to nepůjde ručně, použijte k vypáčení nějaký pevný předmět. Po otevření upevňovacího mechanismu sundejte sponu.

spona z hora

 


4. Na straně opasku, kterou jste vysunuli ze spony, si změřte a poznačte přečnívající délku, kterou jste odměřili v 2. kroku.

Meranie (2)

 


5. Odstřihněte tuto přebytečnou část opasku. Postačí obyčejné ostré nůžky.

strihanie z hora

  


6. Nasaďte zpět sponu a opasek je připraven k dalšímu nošení, upravený na míru přímo pro Vás.

finale