Automatické opasky bez dírek vyrobené v Česku

Ne nadarmo se říká „zlaté české ručičky“. V Česku je mnoho šikovných řemeslníků a firem, které zde poctivě a s láskou ke svému řemeslu vyrábějí produkty pro své zákazníky. Když jsme značku REDFIR zakládali, měli jsme jasno v tom, že chceme pokud možno co nejvíce lokálních dodavatelů a partnerů. Chceme budovat silnou lokální značku a podporovat lokální firmy a dávat tak práci místním lidem. To nejpodstatnější jsou ale samotné pánské a dámské kožené opasky bez dírek, které jsou ručně vyráběny tady v České republice, v dílně, kde se místní řemeslníci věnují kožedělné výrobě již více než čtvrt století. Více o nás a vzniku naší značky si můžete přečíst také v sekci O nás.

REDFIR%20opasky

 

Když si u nás zakoupíte pánské nebo dámské opasky bez dírek, součástí balení bude vždy návod na zkrácení opasku, jak manipulovat se sponou a také krátká informace o tom, jak o kožené opasky pečovat. Spolu s tím do balení vždy přikládáme vlastnoručně podepsané poděkování za to, že jste se Vaším nákupem rozhodli podpořit právě naši značku REDFIR. Velice si toho vážíme! Ještě větší radost pak máme z Vašich úžasných hodnocení a že stále přibývají další spokojení zákazníci naší značky. To nám dodává chuť neustále usilovně pracovat a rozšiřovat portfolio našich produktů.

Ražba loga REDFIR a pečetění obálky

 

Snaha o lokální výrobu a podporu místních řemeslníků a firem zdaleka nekončí pouze kožedělnou výrobou. Při objednání opasku si vždy můžete zvolit typ balení. Standardně jsou naše opasky zabaleny v kartonové krabičce s naším logem. Krabičky pro nás na míru dle našeho zadání vyrábí česká firma Solpap s.r.o. Opasky jsou v krabičce uloženy v textilním pytlíčku z broušeného plátna s výšivkou našeho loga REDFIR, které pro nás vyrábí rovněž česká firma Pytlíčky s.r.o. Jedná se o chráněnou dílnu, kde pracují lidé se zdravotním i psychickým onemocněním. Pracovat v normálním pracovním prostředí je pro ně velmi komplikované. Potřebují přestávky, uzpůsobené prostředí, různý přístup při zadávání úkolů. A hlavně klidné a podporující okolí. Ale co mají společné, je to, že všichni rádi tvoří a chtějí být užiteční. A my máme velkou radost z naší spolupráce a z toho, že kromě krásného balení opasku můžete pro pytlíček najít další praktické využití u Vás doma.

REDFIR textilní pytlíčky

 

Druhou možností je zakoupit si opasky v dárkovém balení - opasky umístěny v dřevěné šestihranné krabičce s vygravírovaným logem REDFIR. Tyto krásné dřevěné krabičky jsou stejně jako kartonové krabičky vyráběné českou firmou. Následně ještě krabičky opatříme kovovým zavíráním a před vložením pásků vysteleme dřevitou vatou. Z recenzí našich zákazníků víme, že takto zabalený opasek je dokonalým dárkem a balení ještě umocní exkluzivitu, již tak originálního a kvalitního dárku. Pokud hledáte výjimečný dar, tak doporučujeme objednat v dřevěné dárkové krabičce pánské zakázkové opasky nebo dámské zakázkové opasky s monogramem nebo v extra délce. Můžete si být jisti, že s tímto darem zabodujete.

REDFIR dřevěné dárkové krabičky

 

Pokud se Vám naše práce a produkty líbí, tak Vám doporučujeme také odběr novinek ve formě našeho newsletteru. K odběru novinek se jednoduše přihlásíte na spodku našich webových stránek vložením Vaši e-mailové adresy a přihlášením k odebírání newsletteru. Také nás můžete sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

REDFIR oba typy balení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení