Jak trefit správnou velikost při nákupu dárku?

Vybrat padnoucí doplňky, oblečení nebo obuv může být občas boj. Koneckonců, kdo se občas neptá sám sebe: Jakou mám vlastně velikost? A co teprve, když chcete koupit dárek pro někoho jiného… Naštěstí existuje řešení, které tuto zapeklitou situaci řeší.

Poradíte si díky unikátním koženým opaskům REDFIR. Ano, slyšíte správně. Tyto české opasky jsou navrženy tak, že padnou každému. Jejich mechanismus zapínání má mezi celkem 38 pozicemi pro zapnutí rozestupy pouhých 6 mm. A tak opasek pohodlně sedí, ať už je pas nositele jakékoli aktuální velikosti.

Gergely Photo_00142

Délka, kterou lze snadno upravit

Nejenom zapínání, ale i délka opasků REDFIR je variabilní. Standardní rozměr si každý může během jedné minuty zkrátit podle svých potřeb. Jde to snadno a dárku to přidá další hodnotu. Stačí jednoduše zvolit model, zakoupit ho, a při předání jako třešničku na dortu nechat obdarovaného, aby si pásek vlastnoručně upravil tak, aby mu dokonale seděl.

skracovanie opasku

Extra rozměr pro extra styl

Máte kamaráda nebo příbuzného, který má trochu víc toho šarmu? Žádný problém! REDFIR má míru na každého a nabízí možnost zakoupit i extra délku. Už žádné vyrážení dalších dírek do opasku nebo natržení těch stávajících kvůli přílišnému napětí. Pásek tím pádem vydrží bez poškození mnohem déle než běžný pásek. Navíc jsou při ruční výrobě použity velmi kvalitní italská hovězinová useň, díky níž zůstane krásný roky.

extra delka

Další tipy pro výběr správné velikosti oblečení a doplňků

Možná budete k opasku vybrat ještě něco dalšího. Třeba elegantní doplněk nebo nadčasový kousek oblečení. Trefit správnou velikost ale může být výzvou. Máme pro vás několik triků, jak si snadno poradit.

  1. Zkuste tabulky velikostí. Většina značek poskytuje vzorové tabulky velikostí, které vám pomohou najít tu padnoucí. Zkuste změřit nějaké oblečení dané osoby, když to bude možné udělat nenápadně, například odložený svetr na opěradle židle. Získané míry porovnejte s rozměry uvedenými v tabulce.
  2. Podívejte se na hodnocení. Uživatelské recenze jsou skvělým způsobem jak zjistit, jaké jsou reálné zkušenosti s daným kouskem oděvu nebo doplňku. Lidé často komentují, zda daná věc velikostně odpovídá nebo je lepší objednat o číslo větší či menší kus, a podle toho se můžete orientovat.
  3. Zkuste na sobě. Pokud je to možné, vyzkoušejte si věc sami na sobě. Jestliže víte, že má dotyčný přibližně o dvě velikosti víc než vy, může to být další způsob, jak zjistit, jestli darované dobře oblečení padne.
  4. Zeptejte se. V kamenných i online obchodech jsou k dispozici prodavači a asistentky, kteří vám ohledně velikosti poradit. Nebojte se je oslovit.
  5. Zvolte univerzální střihy. Při výběru dárku upřednostněte kousky se střihy, které sedí více postavám. Sníží to riziko nespokojenosti z nesprávně vybrané velikosti.

dar

Opasek jako nejlepší dárek pro každého

Pokud si stále nejste jistí správnou velikostí, vsaďte na už zmiňované opasky. S těmi od REDFIR se už nemusíte stresovat. Kvalitní kožený opasek potěší muže i ženy a je krásným doplňkem outfitu. Výhodou je i to, že si jej lze přizpůsobit tak, aby byl úplně dokonalý.

Opasky REDFIR jsou zároveň elegantně zabalené v látkovém pytlíku a kartonové krabičce. Pro náročnější je možnost zvolit dřevěnou dárkovou krabičku, která působí velmi efektně při předání a výborně slouží pro ukládání pásku.

Pokud budete chtít opasek vylepšit ještě něčím dalším, můžete k němu přiložit vyměnitelnou sponu, aby měl obdarovaný na výběr, kterou si bude zrovna chtít nasadit. Přehození spony je rychlé a jednoduché a rozšíří kombinovatelnost opasku s různými outfity.

6 spon

S opasky od REDFIR je zvolit správnou velikost hračka!

Díky promyšlenému designu a možnosti snadné úpravy délky máte otázku správné velikosti navždy vyřešenou. Trefit tu špatnou se totiž prostě nedá. 

A pokud ještě stále váháte, mrkněte na recenze. I z nich vyplývá, že se opasky REDFIR často kupují jako dárek –⁠ třeba s vyraženým monogramem na míru.